Regularne połączenia do Warszawy / Lotnisko Chopina / Lotnisko Modlin
5 X DZIENNIE

INFOLINIA: 726 103 103 | 887 103 104

Rozkład jazdy

Home
Rozkład jazdy

 

Suwałki » Warszawa/Okęcie/Modlin

(przez Ełk, Łomżę)

Pobierz wersję do druku (obowiązujący od 01.10.2013) 


Suwałki, Przystanek PGK, ul. Utrata            
3:00; 7:00; 12:05; 16:15; 22:30
Augustów, ul. 29 Listopada – przy Domu Nauczyciela
3:25; 7:30; 12:35; 16:50; 22:55    
Augustów,  ul. Brzostowskiego
3:28; 7:35; 12:40; 16:55; 22:58
Augustów, ul. Wojska Polskiego – przy Kauflandzie
3:33; 7:40; 12:45; 17:00; 23:03
Ełk, ul. Wojska Polskiego- przy ZUS
4:20; 8:30; 13:30; 17:45; 23:45 
Ełk, ul. Dąbrowskiego – PKP
4:25; 8:35; 13:35; 17:50; 23:50
Ełk, ul. Kilińskiego – CPN
4:30; 8:40; 13:40; 17:55; 23:55
Ełk, ul. Grajewska – przy światłach
4:33; 8:43; 13:43; 17:58; 23:58
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki – przy Dw. PKS
5:00; 9:10; 14:10; 18:25;   0:25
Szczuczyn, Przystanek Dworcowy
5:15; 9:25; 14:25; 18:40;   0:40
Stawiski, Przystanek PKS
5:38; 9:48; 14:48; 19:05;   1:05
Łomża, ul. Sikorskiego – przy LIDL
6:05; 10:15; 15:15; 19:35; 1:35
Warszawa, Dw. Wileński 05
8:15; 12:20; 17:20; 21:40; 3:35
Warszawa, Metro Ratusz Arsenał 06
 8:20; 12:25; 17:25; 21:45; 3:40
Warszawa, przystanek Metro Politechnika 09
 8:35; 12:40; 17:40; 21:55; 3:50
Warszawa, Przystanek Przewoźników Prywatnych – obok Dw. Zachodniego
8:45; 12:50; 17:50; 22:05; 4:00
Warszawa, Lotnisko Chopina, terminal autobusowy
9:00; 13:05; 18:05; 22:20; 4:15
NOWY DWÓR MAZOWIECKI, Lotnisko Modlin
8:55; 13:00; 18:00; 

Lotnisko Okęcie/Lotnisko Modlin/Warszawa » Suwałki

(przez Łomżę, Ełk)

Pobierz wersję do druku (obowiązujący od 01.10.2013)

NOWY DWÓR MAZOWIECKI, Lotnisko Modlin
 12:30; 15:40; 19:30; 23:30
Warszawa, Lotnisko Chopina, terminal autobusowy
9:10; 12:10; 15:20; 19:10; 23:30
Warszawa, Przystanek Przewoźników Prywatnych – obok Dw. Zachodniego
9:30; 12:30; 15:40; 19:30; 23:45
Warszawa, Plac Konstytucji   od 21.03.2013 przystanek Metro Politechnika 01
9:45; 12:45; 15:55; 19:45; 23:55
Warszawa, Metro Ratusz Arsenał 55
 9:55; 13:00; 16:10; 20:00; 0:05
Warszawa, Dw. Wileński 03
10:00; 13:05; 16:15; 20:05; 0:10
Łomża, al. Legionów (Blaszak 10)
12:05; 15:10; 18:20; 22:10; 2:10
Stawiski, Przystanek PKS
12:27; 15:35; 18:45; 22:35; 2:32
Szczuczyn, Przystanek Dworcowy
12:50; 16:00; 19:10; 23:00; 2:55
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki – przy Dw. PKS
13:05; 16:15; 19:25; 23:15; 3:10
Ełk, ul. Grajewska – przy światłach
13:30; 16:40; 19:50; 23:37; 3:32
Ełk, ul. Kilińskiego – przy CPN
13:33; 16:43; 19:53; 23:40; 3:35
Ełk, ul. Armii Krajowej – PKP
13:38; 16:48; 19:58; 23:45; 3:40
Ełk, ul. Wojska Pol. – Szkoła 4
13:42; 16:52; 20:03; 23:50; 3:45
Augustów, ul. Wojska Polskiego – przy Kauflandzie
14:30; 17:40; 20:45; 00:32; 4:25
Augustów,  ul. Brzostowskiego
 14:35; 17:45; 20:50; 00:37; 4:28
Augustów, ul. 29 Listopada – przy Domu Nauczyciela
14:40; 17:50; 20:55; 00:40; 4:31
Suwałki, Przystanek PGK, ul. Utrata
15:10; 18:20; 21:25; 01:10; 5:00